Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
11 Mart, 2019

Neden Web Tasarım Yaptırmalıyız?

Anasayfa Blog Neden Web Tasarım Yaptırmalıyız?

Günümüzde bütün insanlar bir ürün ya da hizmet alacağı zaman bunun araştırmasını internetten yaparlar. Çevrenizde sıkça duyduğunuz “Google yaz çıksın”, “internette araştır” kelimeleri bunun en sade anlatım tarzıdır.

Sizde hizmet verdiğiniz sektörde aranan ve aranıldığı zaman ilk sayfada bulunan olmak istemez misiniz?

Tabii ki bunun için önce bir web sitesine daha sonra da bu web sitesinin belirli kurallara uygun bir web tasarıma ihtiyacı vardır.

Web Tasarım Sahibi Olmanın Faydası Nedir?

Sizin ya da kuruluşunuzun bir web sitesinin olması size her şeyden önce bir dijital kimlik kazandırır. Bu dijital kimlik sayesinde web sitenizde verdiğiniz hizmetler ile alakalı arama yapan potansiyel müşterilere ulaşma ve onları yönlendirme gibi avantajlar sağlar.

Web Tasarım Avantajları

1-    İyi bir web tasarım ile kurulmuş web siteleri firmaların kurumsallığını belirler
2-    Firma ya da kuruluşa ait güvenirliği artırır
3-    Verdiğiniz hizmet ya da sattığınız ürünlerin gelir oranını yükseltir
4-    7/24 Satış imkânı ve reklam olanağı sağlar

Kimler Web Sitesi Sahibi Olmalıdır?

Günümüzde en küçük işletmeden en büyüğüne, esnaftan kişilere kadar herkes web sitesi sahibi olmalıdır. Artık dijital ortamda var olmak yemek yemek, su içmek gibi temel ihtiyaç haline gelmiştir. Web sitesi sahibi olmak avantajlı bir durum olup fayda sağladığı gibi yanlış web tasarım ve ilgisiz bir web sitesi sizin zararınıza olacaktır. Doğru web sitesi için bir web tasarım ajansına vurmanız ve sizin için özel bir çalışma yapmalarını istemeniz, sizi yükseltecek bir web tasarıma sahip olmanız için en mantıklı yoldur. Aksi taktirde hazır web site oluşturucu programlar ve burada bulunan daha önce defalarca kez kullanılmış web tasarımları tercih etmemenizi öneririz. Sizin gibi bu tasarımları tercih etmiş insanların kopyası olmak umarız sizin için de büyük problemdir.

Web Sitesine Sahip Olmak ve İyi Bir Web Tasarım Yeterli Midir?

Artık bir web siteniz olduğunuzu düşünelim. Bu web sitesinin de özgün bir web tasarım barındırdığını… Fakat bu tek başına yeterli değildir ya da rakiplerinizden fark yaratmanızı sağlayacak destekler almalısınız.

Web Tasarım Destekleyiciler

1-    Sosyal Medyayı etkin kullanınız.
2-    Firmanızla alakalı forumlarda ve topluluklar da etkinlik gösteriniz
3-    Hedefleriniz ve bütçeniz uygunsa dijital reklam paketlerini inceleyiniz
4-    Arama motorlarında yükselmek için anahtar kelime çalışması yaptırınız
5-    Google Adwords ile rakiplerinizin önüne geçiniz.

Bu Yazılarımızı Da Göz Atın

İlgili Yazılar

Hepsini Keşfet

Her Zaman
Sizinleyiz