Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
11 Mart, 2019

Neden Bootstrap?

Anasayfa Blog Neden Bootstrap?

Son zamanlarda trend haline gelen ve sürekli adından bahsettiren bootstrap nedir ve biz neden bootstrap kullanmalıyız? Bootstrap yapısı son zamanlarda tasarım geliştiricilerin çok işine yarayan ve zaman tasarruf ettiren bir yapıyla sektöre damga vurdu. Getirdiği yeniliklere sektöre giriş yapan bootstrap, web sitelerini daha hızlı bir şekilde çok daha iyi ve daha işlevsel şekilde kurulmasını ya da geliştirilmesini sağlıyor.

Mobil uyumlu, çözünürlük sorunu yaşamayan ve her tarayıcı da düzgün gözükmesini istediğiniz bir web tasarıma mı sahip olmak istiyorsunuz? İşte tam bu noktada bootstrap yardımınıza koşuyor.

Bootstrap oluşturduğu kütüphane ile web sitenizi tasarlarken ana yapıyı size sunar ve sıfırdan projenize başlamak yerine zamandan tasarruf ederek bu yapıyı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Bootstrap Nedir?

Bootstrap web tasarımcılar için geliştirilen ve oldukça trend haline gelen her çözünürlüğe uyumlu web siteler geliştirmek için oluşturulmuş kod kütüphanesidir.
Bootstrap Detay

Bootstrap Kullanman İçin 10 Sebep

Bootstrap ile Zamandan Tasarruf Edin

Bootstrap kütüphanesinin size kazandıracağı ilk ve belki de en büyük kazanç zaman olacaktır. Hazır kod kütüphanesi ile satırlarca başlangıç yapılarını kurmak yerine bu yapıları direkt tasarımınıza entegre edebilirsiniz, bu sayede zaman sizin için artık sıkıntı olmaktan çıkacaktır.

Bootstrap Kodlarını Kendinize Göre Özelleştirebilirsiniz

Bootstrap kütüphanesi kolay, anlaşılabilir ve esnektir. Esnek kod yapısına sahip olan bu kütüphanede istediğiniz değişiklikleri çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bootstrap ile Tarayıcı Farkını Ortadan Kaldırın

Dünya üzerinde bildiğimiz kadarlık kısmı kadar bilmediğimiz tarayıcılar mevcut. Bir webmaster kullanıcı akışı beklediği tarayıcılara göre hazırladığı tasarımları, beklemediği tarayıcılardan gelecek kullanıcılara da hazırlamalı, yoksa bu iş kaliteli bir iş olmaz.
Bundan dolayı bile bootstrap kullanmanız kalitenizi arttıracaktır. Çünkü bir bootstrap tasarım bütün tarayıcılar da bir bütün olarak çalışır ve hepsinde aynı sonuç ortaya çıkar. Üstelik tek kod ile bütün tarayıcılarını değiştirebilirsiniz.

Sürekli Güncelleniyor ve Gelişiyor

Bootstrap ekibi gerçekten işini çok iyi yapıyor ve kullanıcılarına müthiş bir hizmet sunuyor. Durmadan kendini yenilemek için arka planda çalışan ekip her yeni güncellemeden sonra kullanıcılarına bunu duyuruyor. Üstelik bunu çok kısa sürede ve çok sık yapıyorlar. Kullanıcın yaşadığı sorunları en aza indirmek ve sürekli kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çabalıyorlar.

Bootstrap Entegrasyon Kolaylığı

Bütün webmasterlar kurulmuş bir yapı üzerinde çalışıp bir yeri değiştirmek için bütün kodların karmaşıklığına dalmak yerine kendileri sıfırdan oluşturmayı tercih ederler. Bootstrap ile bu ilk cümlede anlattığımız olay ortadan kalkıyor! Yayında olan bir web sitesini saniyeler içinde bootstrap yapısına çevirebilirsiniz.

Bootstrap ile Web Siteniz Mobil Uyumlu Olsun

Bootstrap sizin için bütün mobil çözünürlüklerin yapısını kurmuştur, sizin yapmanız gereken kodlarınızı bu yapıdaki kod çatılarının içine eklemektir. Bu işlem için okuduğunuz için kopyala yapıştır işleminden başka hiçbir çaba sarf etmeyeceksiniz ve web tasarımınız mobil uyumlu hale gelecek.

Bootstrap ile Geleceği Önceden Sezin

Html5 ve Css3 gibi tasarımın en güncel yapıları ile tamamen uyumlu çalışan bootstrap kütüphanesi sıfır hata ile gelecekti kodlama güncellemelerine de uyum sağlayacağını güvenle inşa ediyor.

Bootstrap ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

Sitenizi bootstrap kodları ile güncelleyerek bütün tarayıcılardan ve bütün mobil cihazlardan gelen kullanıcılara kapınızı açın ve ulaşım sorunu yaşamayan bir web sitesine sahip olun.

Bootstrap Dokümanları ile Sizleri Şaşırtacaktır 

Bootstrap dokümanları ile sizlere adım adım nasıl çalışacağınızı ve neler yapmanız gerektiğini web sitesinden anlatıyor. Sanki bir öğretmenmiş gibi basit anlatımlarıyla size ne kadar değer verdiğini ve işlerini ne kadar iyi yaptıklarını hissedecek ve şaşıracaksınız.

Sonuç Olarak Bootstrap

Bootstrap çok daha verimli, sonuç odaklı ve kesin kalitede net bir iş ortaya çıkartıyor.

Geliştiricinizden Bootstrap Talep Edin

Yakın bir zamanda yeni bir web sitesi mi yaptırmayı düşünüyorsunuz? Webmaster ya da bir web tasarım firması kim olursa olsun özellikle bootstrap kullanmaları gerektiğini anlatın.

Link Paylaşımı: Bootstrap Resmi Web Sitesi 

Bu Yazılarımızı Da Göz Atın

İlgili Yazılar

Hepsini Keşfet

Her Zaman
Sizinleyiz