Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Evet, aradığınız hizmet tam olarak

Web Tasarım çalışması mı?

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

GELECEK BURADAN BAŞLAYACAK

Anex Creative Solutions bir web tasarım ajansıdır. Web tasarım modasına uygun, benzersiz ve özgün tasarımlarıyla müşterilerimizin amacına hizmet eden çalışma tarzını benimsemiştir.

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Web tasarım uzmanlarımız web sitenizi hazırlamaya başlamadan önce birçok detayı göz önünde bulundurur.

Her şeyden önce firmanızı detaylı şekilde inceleriz, bizden beklentinizi öğrenir bu beklentiler üzerinden piyasa araştırması yapar ve rekabetinizde ön sıralara çıkmanız için gerekli verileri analiz ederiz.

Tüm bu araştırma aşamalarındaki adımların sonunda analizlerimizi sizinle paylaşarak konu hakkında düşüncelerinize önem veririz. Düşünceleriniz doğrultusunda web tasarım sürecini planlarız ve teknik çalışmaları da başlatmış oluruz.

Sahip olacağınız web tasarımın ana hatları, bu hatlara bağlı olarak oluşturulan alt sayfalar, kod mimarisi, veri girişleri, test aşaması ve yayına alma sürecinden en iyi verimi almak için Anex Creative Solutions ve web tasarım talebinde bulunun müşterilerimizin ortak çalışması esas alınmaktadır.

Biz ekip olarak web sitenizin tasarımını oluşturup işimiz bitti demiyoruz. Çünkü web tasarımın oluşturması önemli değildir, en önemli nokta oluşturulan web tasarımın beslenmesi, yayımlanması ve reklam koşullarının sağlanmasıdır.

HİZMET DETAYLARINI İNCELE

TASARIMIN BESLENMESİ

Tasarımı tamamlanmış web sitenizin beslenmesi için ücretsiz oluşturduğumuz içerik besleme panellerini kullanarak web sitenizi sürekli besleyebilir ve güncel tutabilirsiniz.

Oluşturduğumuz içerik besleme paneli her web tasarım müşterimize ücretsiz sunduğumuz; web tasarımı için gerekli olan üç hizmetten bir tanesidir.

TASARIMIN YAYIMLANMASI

Web tasarımınız tamamlandıktan sonra herhangi bir teknik sorun kontrolünün sağlanması açısından test aşamasında bekletilir. Test aşamasında bekletilen web tasarımınızda değişiklik talebinizi uzman web tasarım kadromuza ileterek, tasarımınızı değiştirebilirsiniz.

Onayınızı alan web tasarımınız yayına alınır ve bir sonraki aşama olan web sitesinin reklam koşullarının sağlanması sürecine başlanır.

REKLAM KOŞULLARI

Reklam süreci, web tasarımın en önemli ayağıdır. Sektörünüzde ki rakip firmaların önüne geçmek ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanız için yaptığımız bu süreç tamamen ücretsizdir.

Bu süreçte web sitenizin tanıtımı için gerekli temeli oluşturup, bu süreç için web tasarım temellerinizi hazırlıyoruz.

Web Tasarım Çalışması Derken?

Web Tasarım

Her Zaman
Sizinleyiz