Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Anex Creative Solutions

Web Tasarım Hizmetleri nelerdir?

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım Hizmetleri

Size Özel Özgün ve Orjinal Tasarımlar

Tasarım mimarilerinin sürekli kendini güncelleyerek yenilemesi ile web sitesi tasarımları artık kurumsal kimliklerin dijital dünyadaki rehberleri oldular. Firmanızın kurumsal kimliğini tanıtmada çok önemli olan web sitesinin size özel bir tasarımda olması ve dijital ortamda özgünlüğünü uzun süre koruyabilmesi için özel tasarım mimarileri oluşturuyoruz.

Sınırsız Ürün ve Kategori

Web sitenize ait 61 dili destekleyebilen özelleştirilmiş içerik yönetim sistemimiz, markanıza ait tüm ürünlerinizi girmenize olanak tanırken, onlara sınırsız kategori tanımlamaları yapabilirsiniz.

Blog ve Haber Yönetimi

Dijital platformlardaki kimliğiniz olan web sitenizi sürekli güncel tutmanızı sağlayacak blog, haber, duyuru gibi yapılarla sitenizin Google puanını yükseltirsiniz. Müşterilerinizle bilgi paylaşımı yapmanızı sağlayan bu yapılar kurumsal kimliğinizin akıllarda kalmasına yardımcı olur.

Sınırsız Form Ekleme ve Yönetme

Web siteniz üzerinden kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin sizlerle iletişime geçmesini sağlayan formlar, özel Google koruması altında dilediğiniz mail adreslerinize yönlenir. Otomatik yanıtlar ile müşterilerinize profesyonel bir hizmet verirsiniz.

Esnek Menü Yönetimi

Web sitenizin indeksi olan menüleriniz, kullanıcıların ve müşterilerinizin aradıklarını hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olur. Google’ın kullanıcı deneyimini önemli düzeyde dikkate aldığını unutmamanız gerekir.

Esnek Slider Yönetimi

Slider (banner) yapıları web sitenize giren kullanıcıların ilk gördükleri ve kimliğinizi yansıtmanıza ya da markanızı tanıtmanıza en uygun yapılardır. Slider’ların web sitenizde esnek, güzel ve tasarım çeşitliliği açısından yeterli olması ziyaretçi sayınızın yükseldiği zamanlarda kullanıcıların dikkatini çeken en önemli yapıdır.

Kullanıcı Yorumları

Ürünleriniz hakkında, paylaştığınız bilgiler hakkında sitenizi ziyaret eden kullanıcıların neler düşündüklerini yazabilmeleri ve size geri dönüşler yapabilmeleri, dijital pazarlama stratejilerinizi oluşturmanızda size yardımcı olacaktır. Yorumlar botlara ve olumsuz kelimelere karşı koruma sistemi ile tam otomatik ve kontrol edilebilen bir yapı sunar.

Email Abonelik Sistemi

Markanız hakkında potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek ve yeni müşterileri kazanmak için onları email marketing sisteminize davet edin. İster her kullanıcı ya da kullanıcı gruplarına ayrı ayrı, isterseniz tüm kullanıcılarınıza aynı anda marka tanıtım mailleri gönderin.

Mobil Platforma Özel Tasarım

Web sitesi tasarımlarında artık telefon uyumu her sitede mevcut olan bir özellik. Hazır kütüphaneler ile mevcut web siteniz mobil uyumlu hale gelebiliyor. Size özel mobil aplikasyon görüntüsü ve kullanıcı deneyimi sunan özel tasarım değişiklikleri ile müşterileriniz eşsiz deneyimlerle mobil cihazlarından size bağlansın.

Üyelik Sistemi

Sitenizi ziyaret edip kayıt olan bir kullanıcının sürdürülebilir tanıtım stratejileri açısından önemi büyüktür. Kayıt olan kullanıcılarınızın excel çıktısını alabilir, toplu mailler gönderebilir, onları gruplandırılabilir veya sms bilgilendirmeleri yapabilirsiniz. Bunun yanında onlara roller atayabilir markanıza ait daha fazla detayı web sitenizde onlara sunabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Web siteniz üzerinde yayınladığınız tüm yazıları, haberleri, hizmetleri ya da ürünlerinizi anında sosyal medya hesaplarınızda da paylaşmanız sizi büyük bir yükten kurtarırken, sosyal medyada aktif paylaşımlar ile hep göz önünde olursunuz.

Özelleştirilmiş SEO Yardımcısı

Web sitenizde yazı, haber ya da marka bilgilerinizi paylaşırken Google uyumlu ve içerik kalitesi yüksek bir şekilde olmasını sağlayan SEO yardımcınız size nelere dikkat etmeniz konusunda rehberlik edecektir.

Yedekleme ve Güvenlik

Web sitenize ait tüm çalışmalarınız sürekli olarak istediğiniz ortamlarda yedekleme halindedir. Güvenlik modülü sayesinde web siteniz sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

Destek Sistemi

Her müşterimize özel olarak sunduğumuz destek bildirim ortamımız, sizden gelen talepleri en kısa sürede karşılamamızı sağlar. Burada projelerinizin durumu hakkında, geliştirilmesi ve güncellenmesi hakkında sürekli bilgilendirilirsiniz.

Sürdürebilir Sistemler

Web sitenizi yönettiğiniz içerik yönetim sistemine gelen güncelleme ve geliştirmelerden sürekli haberdar olursunuz. Sistemlerimizi sürekli geliştirme sözü veriyor, siz değerli müşterilerimizin dijital platformlarda markalarını hızlı ve sağlıklı bir şekilde yönetmeleri için en yeni teknolojileri kullanmaktan çekinmiyoruz.

Ücretsiz 1000 TL ADWORDS Paketi

Web aramalarında kurumsal kimliğinizin ilk sıralarda görünmesi için Google Reklam kampanyanızı sizin için başlatıyoruz. Uygun komisyon oranları ile sizlerin dijital pazarlama stratejilerini kuruyor, oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Size Özel SEO Makaleleri

Web sitenizin arama sonuçlarında yer alması ve ilk sıralarda olması müşterilerinizin ilk sizi tercih etmelerinde çok önemlidir. Google arama sonuçlarında sizin yerinizi belirlerken bazı kuralları ve durumları değerlendirir. Organik SEO çalışması yani en sağlıklı ve doğal yolları kullanarak sizler için özel seo makaleleri yazıyoruz. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanıza sağlıyor, Google reklam maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım Aşamaları

Web Tasarım Hizmetleri

Her Zaman
Sizinleyiz