Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Evet, aradığınız hizmet tam olarak

SKT Takip Programı mı?

Anasayfa Hizmetlerimiz SKT Takip Programı

VERİMLİ

Anex Creative Solutions ekibi olarak yeni bir otomasyonu hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Elinizdeki ürünlerin son kullanım tarihlerini takip etmek artık çok basit. Son kullanım tarihi takip programımız, bu işe önem veren ve müşterilerini düşünen satıcılarımız için geliştirildi.

Son kullanım tarihi takip programımız için bilgisayar kullanım seviyenizin başlangıç seviyesi olması yeterlidir.

İŞLEVSEL

Son kullanım tarihi takip programı ürünlerinizin son kullanım tarihlerini takip eden ve bu tarihin yaklaşmasına yakın size uyarı veren basit fakat işlevsel bir otomasyondur.

Son kullanım tarihi takip programı ürünlerin son kullanım tarihlerini kayıt altına alarak satacağınız ürünlerin son kullanım tarihini geçmemesine olanak sağlar ve müşteri memnuniyetinizi arttırır.

SADE VE GÜÇLÜ

Ürünlerinizin son kullanım tarihlerini tutmakta güçlük mü çekiyorsunuz?

Ürünlerinizin son kullanım tarihlerini kontrol etmeye gereğinden fazla mı zaman harcıyorsunuz?

Ürünlerinizin son kullanım tarihleri hakkında şikâyet aldınız ve bundan rahatsızlık mı duyuyorsunuz?

İşte yukarıda bu sorulardan herhangi birinin cevabı bile olumsuz yöndeyse, sizin de son kullanım tarihi takip programını kullanmanız gerekmektedir.

BASİT KULLANICI DENEYİMİ

Son kullanım tarihi takip programının çalışma mantığı ve çalıştırılması oldukça basittir.

Elinizdeki ürünün barkodunu sistemden barkod okuyucu sayesinde hızlı bir şekilde sisteme okutursunuz.

İsim ekranında ürünün ismini teyit eder ve açılan pencere de ürünün son kullanım tarihini girer ve sisteme kaydedersiniz.

Veri tabanımızda Türkiye’deki 4.500 adet ürünün bar-kodu ve ürün adı kayıtlıdır. Buna rağmen bar-kodunu okuttuğunuz ürün sistemde bulunamadıysa “Yeni Ürün Ekle”  sayfasından ürünün ismini yazarak kolay bir şekilde veri tabanına kaydedebilirsiniz.

Veri tabanına kaydolmuş ürünlerin son kullanım tarihleri her gün sistem tarafından siz sistemi çalıştırsanız da çalıştırmasanız da, bilgisayarınız açık veya kapalı olsa da otomatik olarak kontrol edilir.

Eğer kontrol edilen ürünlerin son kullanım tarihlerinin bitmesine bir hafta kaldıysa, son kullanım tarihi programımız size bu ürünleri mail atar ve sistemimizde “Raftan Kaldırılması Gereken Ürünler” kısmından bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Son kullanım tarihi takip programında kaldırdığınız ürünleri işaretleyip kaldırıldığına dair onay verirseniz, bu ürüne ait tarih sistemden silinir ve işleminiz tamamlanmış olur.

Son kullanım tarihi geçen kaldırılacak ürünlere ait adet bilgisi girerek iadeye gidecek ürünlere ait irsaliyenizi otomatik olarak olarak oluşturucak yeni modülümüz bitmek üzeredir.

Bunun yanında dolap ısılarınızı otomatik olarak ölçüp kaydedecek ve sistemde bilgilendirmesini yapacak modülümüz oluşturulmakta, sınırsız bayi açma ve yönetme, ürünleri aktarma gibi özelliklerimiz geliştirilmektedir.

En kısa sürede sizlere daha iyi hizmet ve son kullanım tarihi programımızdan alacağınız verimi en yüksek seviyeye getirecek güncelleştirme ve geliştirmelerimizi sizelere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

SKT Takip Programı Derken?

SKT Takip Programı

Her Zaman
Sizinleyiz