Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Evet, aradığınız hizmet tam olarak

Mobil Uygulama çalışması mı?

Anasayfa Hizmetlerimiz Mobil Uygulama

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

Tüm akıllı telefon platformlarında ve ekran boyutlarında sorunsuz çalışan, kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutan mobil uygulamalar üretiyoruz. Hızla trendlerde yer alan hybrid mobil uygulamalarımız tek projede tüm akıllı telefon sistemlerinde çalışır. Maliyet yükünüzü azaltırken, proje teslim süresini de azaltıyoruz.

YARATICI TASARIMLAR

Mobil uygulamanız hybrid teknolojisi ile yazıldığı için sınırsız tasarım seçeneğine sahip olursunuz. Uygulamanız ihtiyacınıza özel tasarlanır ve tasarımın her aşaması sizin onayınızdan geçer. Android ve IOS işletim sistemlerine özel olarak tasarımınız tek projede yayınlanır. Böylelikle iki farklı tasarım ve iki faklı uygulama oluşmaz. Mobil uygulamanızda sade ve şık bir bütünlük oluşturulur.

ANLIK GÜNCELLEME VE BAKIM

Hybrid mobil uygulamalarımızın düşük güncelleme ve bakım maliyetleri sizlere büyük kolaylık sağlarken, kurumsal uygulamalarınız ya da web tabanlı diğer sistemleriniz ile entegre edilebilir olması sizlere büyük avantajlar sağlar.

Mobil Uygulama Derken?

Mobil Uygulama

Her Zaman
Sizinleyiz