Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Evet, aradığınız hizmet tam olarak

Google Adwords reklamları mı?

Anasayfa Hizmetlerimiz Google Adwords

Adwords Reklamları

Öncelikle adwords tam olarak; firmanıza ait ürününüzü ya da hizmetinizi Google reklam vermektir. Bu reklamı verirken bir çok kritere dikkat etmeniz, istatistikleri doğru yorumlamanız, raporlarınızı iyi okumanız ve raporlarınızın sonuçlarına göre gerekli algoritmalar ile değişiklikler yapmanız bu reklam ağında kalitenizin artmasını sağlamaktadır.

Adwords arama sonuçlarında en üste çıkan veri alanıdır. Anahtar kelimeleriniz ile sizin sitenizinde bu alanlarda görüntelenmesi organik seo ya göre çok daha hızlı bir süreçtir. Bu hizmet seo çalışmalarıyla birlikte kullanılabilir, hatta Google Adwords yönetimi yaptığınız taktirde seo çalışmanızda ekstra olumlu etkilenecektir.

Reklam Yönetimi

Güzel bir web sitesi tasarlattınız ve bu web sitesini yayına açtınız, aradan zaman geçti fakat telefonunuzun çalma sıklığı değişmedi mi, hedeflediğiniz iş potansiyeline ulaşmadınız mı, web siteniz beklediğiniz gelişimi sağlamadı ve ziyaretçi çekmiyor mu? Bu soruların cevaplarından kurtulmak ve web sitenizi gerçek bir yatırım aracı haline getirmek için doğru yerdesiniz. Google sıralamarında yükseliş sağlamak size ilaç gibi gelecektir, Anex ekibi olarak genel olarak bütün sayfalarınız arama sonuçlarında üst sıralara tırmanırken seçtiğiniz özel kelimeler için size ilk sıra reklamlarına dahil ediyoruz. Bu reklam türü “Google Adwords Reklamları” olarak bilinir ve en çok tercih edilen reklam türüdür.

Adwordsun bütün algoritmalarını yakından takip ederek çalışma mantığını analiz eden uzman ekibimiz ile sizin için doğru anahtar kelimelerini ve bu anahtar kelimelere bağlı altarnetif kelimeler ile büyük bir şema hazırlayarak sizin reklam planlaması yapıyoruz. Bu şema sayesinde reklam puanınız yükselir ve maaliyetleriniz düşer.

Google Adwords Reklamları Derken?

Google Adwords

Her Zaman
Sizinleyiz