Projenizi Başlatın

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Evet, aradığınız hizmet tam olarak

E-Ticaret Platformu mu?

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret Platformu

HIZLI VE GÜVENLİ

Online alışveriş platformlarımız, ürünlerini kullanıcılarına sanal ortamda sunmak isteyen müşterilerimiz için en yeni teknoloijlerle en hızlı altyapıları birleştiriyor. E-ticaret siteniz herhangi bir platformda sorunsuz çalışırken, mobil uyumlu güçlü tasarımlarımız ile kullanıcı deneyimlerini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz. E-ticaret sisteminiz esnek ve modüler bir yapıdadır. Bu yüzden sisteminizi değişen ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilir, yeni hedef ve isteklerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

MOBIL ENTEGRE

E-ticaret paltformunuz hybrid applikasyonlarımız ile tam uyumlu çalışır. Bu sayede e-ticaret sisteminizi kolaylıkla android ve ios kullanıcıları için tek seferde oluşturabilirsiniz. Hybrid teknolojisi size para ve zaman kazandırırken, özgün ve isteğinize göre uyarlanabilir mobil temamız diğer rakiplerinize karşı size avantaj sağlayacaktır. Mobil ödeme sistemleri için ekstra maliyet çıkmayacak, web platformu üzerinde sisteminiz hangi özelliklere sahipse mobil uygulamanız çok daha fazlasına sahip olacaktır.

ESNEK RAPORLAMA

Çoğu e-ticaret sistemlerinden farklı olarak sizin ihtiyaç duyabileceğiniz satış raporlama ve analiz araçlarını sizlere sunarken, değişen ihtiyaçlarınıza, gelişen yapınıza göre size özel raporlama sistemleri ve analiz araçları oluşturuyoruz. Gelişen ve değişen satış pazarlama teknikleri ile kullanıcıların davranışlarında oluşan değişimlerden en sağlıklı şekilde haberdar olmanızı ve stratejilerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. E-ticaret sistemlerinin varlığı her geçen gün artarken büyüyen pazar payında siz de yerinizi Anex Bilişim ile alın.

E-Ticaret Platformu Derken?

E-Ticaret Platformu

Her Zaman
Sizinleyiz