Seo Arama Motorları Optimizasyonu

İnternet üzerinde bir sayfaya sahipseniz fakat bu sayfa internetin arka sokaklarında kaybolmuşsa size çok bir fayda sağlamayacağı gerçeğini paylaşmak istiyoruz.

İnternet piyasasında öne çıkmak, kendinizi göstermek ve hayal edemeyeceğiniz kadar büyümek… İşte bütün bu sözü geçen dizelerin sırrı arama sonuçlarında gözle görülür sıralarda kendinize yer edinmekten çıkar.

Biz Anex Bilişim olarak arama motorlarının bütün çalışma mantıklarını inceledik ve bu inceleme sonucunda seo hizmeti isteyen müşterilerimize sunmak üzere geniş kapsamlı bir paket geliştirdik.

Optimizasyon Paketimizin Kapsamı

Web Sitenizin ve Web Tasarımınız Detaylı Analizi

Arama motorları, arama sonuçlarına göre kayıtlı web sitelerini kullanıcın önüne sıralar. Bu sıralamayı yaparken birçok detaylandırmayı ve kriterleri göz önünde bulundurur. Biz işe sizin kullandığınız alt yapının bu kriterlere uygun olup olmadığını analiz etmekle başlıyoruz ve bunları nedenleri ile sizlere raporluyoruz. Web tasarımınızı detaylı analiz ediyoruz ve bu kriterlere uygun hale getiriyoruz.

Site Optimizasyonu

Web siteniz içinde düzeltilmesi gereken alanları belirleyip bu alanlar üzerinde iyileştirmelere gidiyoruz. Web siteniz içinde bir satır düzeltilmesi gereken alan çıkabileceği gibi bütün bir site üzerinde düzeltmelere de gidilebileceği bilinmelidir.

Optimizasyon Ayarı ve Başlangıcı

Uzmanlarımız tarafından alt yapısı ve içeriği hazır hale gelen web sitenizin algoritması oluşturulur ve çalışmalara başlanır.