Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım belirli kurallar içerisinde, belirli politikaları barındıran ve kuruluşunuzu yansıtan web tasarımınızdır. Her firmanın ciddi ve kurumsal bir tasarıma ihtiyacı vardır. Sektörünüze göre web sitesi zorunluluğuyla karşılaşabilirsiniz.

Firmanız için bir çok web tasarım yaptırmış ya da daha önce hiç web siteniz olmamış olabilir. Eğer daha önce yaptırdığınız web tasarımlarınız ile web sitenizden beklediğiniz performansı alamadıysanız ya doğru politikalar izlenmemiştir ya da daha sonra takibi yapılmamıştır. Çünkü web tasarım düşünüldüğü gibi boş bir yatırım kesinlikle değildir.

Kurumsal Web Tasarımın Avantajları Nedir?

Web tasarım sahibi olmak firmanızın büyümesinde ki en etkin yoldur (Tabii doğru planlama ile kurulup, devam ettirildiği sürece...). İnternet üzerinde küçük küçük reklam yatırımları yaparak buradan bir sermaye oluşturabilir daha sonra küçük küçük olarak yaptığınız yatırımları ek kaynak ile daha yükseğe çıkartarak firmanızı büyütme yolunda ilerleyebilirsiniz. Tabii ki her şeyden önce kullanıcıyla ile etkileşime geçecek, kullanıcıya iletişim kanallarınızı, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi, kampanyalarınızı ve önemli gelişmelerinizi duyuracağınız bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu büyük düşünen insanlar ve doğru hareket eden firmalar için bir prestij meselesidir.

Birinci aşamayı geçtiğimizi varsayalım, her şey web sitesi ile bitmiyor... Web sitenizi yaptırırken ya baştan kazanırsınız ya da baştan boş yatırım yaptığınızı anlarsınız. Bu çelişkiyi yaşamadan önce web tasarım yapacağınzı firmanın referanslarını, daha önce sizin sektörünüzde ki firmalara yaptığı siteleri iyice incelemeniz gerekmektedir. 

İyi bir web tasarımı yaptırmak da bu işin sadece başlangıcı daha sonra bu iş için yatırım yapmalı ve web sitenizi yavaş yavaş sabırlı olarak büyütmeniz gerekmektedir. Günümüz modası teknolojide var olmak hiç bir zaman sizi kötü etkilemeyecektir. 

Kısaca bir web tasasrıma sahip olmak her şeyden önce sizi marka bilinirliği, prestij konusunda güven, yeni müşteriler kazandırma ve firmanızı büyütme gibi konularda önemli avantajlar sağlayacaktır.

Anex Creative Solutions Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Firmamız web tasarım ve web yazılım konularında yıllardır bir çok firmanın ihtiyaçlarına sonuç odaklı çözüm üretti. Bu işlerden kazandığı tecrübemiz ile her geçen gün biz de yeni bir şey öğrendik ve sizlerin yeni projelerinde kullanmak üzere yeni algoritmalar geliştirdik. Tüm bunların sonucunda müşterilerimize sonuç odaklı web tasarım hizmeti sunarken, müşterilerimzi memnun etmek bize yetti.

Eğer kurumsal işletmeniz için marka değerinizi ve prestijinizi arttıracak bir web tasarıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz, neden mi? Çünkü biz bu işi yıllardır yapıyoruz ve en önemlisi severek yapıyoruz.

Bir çok firmanın aksine teslim et baştan sağ mantığı ile değil; planla, oluştur, takip et ve geliştir mantığı ile siz istediğiniz sürece sizlere destek veriyoruz. Bunların yanı sıra size sadece bir web tasarım hizmeti sunmuyoruz, bu yüzden de bu sayfanın başlığını kurumsal web tasarım hizmeti koyduk. Çünkü biz firmanızın ihtiyacı olduğu reklamlardan, sosyal medya sayfanıza, arama motoru optimizasyonundan, içerik yönetiminize kadar her şeyinizi hazırlayıp web tasarımınızı tam donanımlı size teslim ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım ile Web Tasarımın Farkı Nedir?

Aslında kurumsal web tasarım ile web tasarım terimleri arasında hiç bir fark yoktur. Kurumsal web tasarım altında size sadece web tasarım hizmeti veren web tasarım firmaları için ve bu hizmeti alan sizler için.... Fakat biz Anex Creative Solutions olarak konuyu bu kadar basit ele almıyoruz ve yaptığımız işe öncelikle kendi işimize kendimiz saygı duyoruruz, daha sonra sektörümüze saygı duyulmasını bekliyoruz.

Bizim için kurumsal web tasarım normal bir web tasarım demek değildir. Kurumsal bir firmanın marka bilinirliği sadece web tasarım ile yapılacak kadar basit olmamalıdır. Bizim için sosyal medya hesapları gibi bir çok etken ve bu etkenlerin web sitesi altında entegreli çalışması kurumsal bir firmanın ihtiyaç duyduğu gerçek ihtiyaçtır.

Kurumsal Web Tasarım Paketimiz

  • Size özgün, mobil uyumlu ve yönetim paneli olan dinamik bir web sitesi,
  • Sosyal medya hesaplarınızın açılışı ve web sitenize entegresi (Facebook, Twitter)
  • Sektörünüze özel anahtar kelimelerinizin 4 tanesinde Google'da ilk sıraya gelme çalışması
  • Forum ve haber sitelerinde tanıtım yazısı
  • Google Adwords ile Google reklamı
  • Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Twitter)
  • Kurumsal mail adresleriniz

gibi hizmetlerin hepsi kurumsal web tasarım teklifimize dahildir ve ekstra ücret gerektirmeyen hizmetlerimizdir.