Neden Bootstrap

Son zamanlarda trend haline gelen ve sürekli adından bahsettiren bootstrap nedir ve biz neden bootstrap kullanmalıyız? Bootstrap yapısı son zamanlarda tasarım geliştiricilerin çok işine yarayan ve zaman tasarruf ettiren bir yapıyla sektöre damga vurdu. Getirdiği yeniliklere sektöre giriş yapan bootstrap, web sitelerini daha hızlı bir şekilde çok daha iyi ve daha işlevsel şekilde kurulmasını ya da geliştirilmesini sağlıyor.


Mobil uyumlu, çözünürlük sorunu yaşamayan ve her tarayıcı da düzgün gözükmesini istediğiniz bir web tasarıma mı sahip olmak istiyorsunuz? İşte tam bu noktada bootstrap yardımınıza koşuyor.


Bootstrap oluşturduğu kütüphane ile web sitenizi tasarlarken ana yapıyı size sunar ve sıfırdan projenize başlamak yerine zamandan tasarruf ederek bu yapıyı geliştirmeye başlayabilirsiniz.


Bootstrap Nedir?


Bootstrap web tasarımcılar için geliştirilen ve oldukça trend haline gelen her çözünürlüğe uyumlu web siteler geliştirmek için oluşturulmuş kod kütüphanesidir.
Bootstrap


Bootstrap Kullanman İçin 10 Sebep


Bootstrap ile Zamandan Tasarruf Edin


Bootstrap kütüphanesinin size kazandıracağı ilk ve belki de en büyük kazanç zaman olacaktır. Hazır kod kütüphanesi ile satırlarca başlangıç yapılarını kurmak yerine bu yapıları direkt tasarımınıza entegre edebilirsiniz, bu sayede zaman sizin için artık sıkıntı olmaktan çıkacaktır.


Bootstrap Kodlarını Kendinize Göre Özelleştirebilirsiniz


Bootstrap kütüphanesi kolay, anlaşılabilir ve esnektir. Esnek kod yapısına sahip olan bu kütüphanede istediğiniz değişiklikleri çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Bootstrap ile Tarayıcı Farkını Ortadan Kaldırın


Dünya üzerinde bildiğimiz kadarlık kısmı kadar bilmediğimiz tarayıcılar mevcut. Bir webmaster kullanıcı akışı beklediği tarayıcılara göre hazırladığı tasarımları, beklemediği tarayıcılardan gelecek kullanıcılara da hazırlamalı, yoksa bu iş kaliteli bir iş olmaz.
Bundan dolayı bile bootstrap kullanmanız kalitenizi arttıracaktır. Çünkü bir bootstrap tasarım bütün tarayıcılar da bir bütün olarak çalışır ve hepsinde aynı sonuç ortaya çıkar. Üstelik tek kod ile bütün tarayıcılarını değiştirebilirsiniz.


Sürekli Güncelleniyor ve Gelişiyor


Bootstrap ekibi gerçekten işini çok iyi yapıyor ve kullanıcılarına müthiş bir hizmet sunuyor. Durmadan kendini yenilemek için arka planda çalışan ekip her yeni güncellemeden sonra kullanıcılarına bunu duyuruyor. Üstelik bunu çok kısa sürede ve çok sık yapıyorlar. Kullanıcın yaşadığı sorunları en aza indirmek ve sürekli kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çabalıyorlar.


Bootstrap Entegrasyon Kolaylığı


Bütün webmasterlar kurulmuş bir yapı üzerinde çalışıp bir yeri değiştirmek için bütün kodların karmaşıklığına dalmak yerine kendileri sıfırdan oluşturmayı tercih ederler. Bootstrap ile bu ilk cümlede anlattığımız olay ortadan kalkıyor! Yayında olan bir web sitesini saniyeler içinde bootstrap yapısına çevirebilirsiniz.


Bootstrap ile Web Siteniz Mobil Uyumlu Olsun


Bootstrap sizin için bütün mobil çözünürlüklerin yapısını kurmuştur, sizin yapmanız gereken kodlarınızı bu yapıdaki kod çatılarının içine eklemektir. Bu işlem için okuduğunuz için kopyala yapıştır işleminden başka hiçbir çaba sarf etmeyeceksiniz ve web tasarımınız mobil uyumlu hale gelecek.


Bootstrap ile Geleceği Önceden Sezin


Html5 ve Css3 gibi tasarımın en güncel yapıları ile tamamen uyumlu çalışan bootstrap kütüphanesi sıfır hata ile gelecekti kodlama güncellemelerine de uyum sağlayacağını güvenle inşa ediyor.


Bootstrap ile Rakiplerinizin Önüne Geçin


Sitenizi bootstrap kodları ile güncelleyerek bütün tarayıcılardan ve bütün mobil cihazlardan gelen kullanıcılara kapınızı açın ve ulaşım sorunu yaşamayan bir web sitesine sahip olun.


Bootstrap Dokümanları ile Sizleri Şaşırtacaktır 


Bootstrap dokümanları ile sizlere adım adım nasıl çalışacağınızı ve neler yapmanız gerektiğini web sitesinden anlatıyor. Sanki bir öğretmenmiş gibi basit anlatımlarıyla size ne kadar değer verdiğini ve işlerini ne kadar iyi yaptıklarını hissedecek ve şaşıracaksınız.


Sonuç Olarak Bootstrap


Bootstrap çok daha verimli, sonuç odaklı ve kesin kalitede net bir iş ortaya çıkartıyor.


Geliştiricinizden Bootstrap Talep Edin


Yakın bir zamanda yeni bir web sitesi mi yaptırmayı düşünüyorsunuz? Webmaster ya da bir web tasarım firması kim olursa olsun özellikle bootstrap kullanmaları gerektiğini anlatın.

Link Paylaşımı: Bootstrap Resmi Web Sitesi 

Anex Creative Solutions

Anex Bilişim, iş birlikteliği gerçekleştirdiği firmalara, profesyonel hizmet anlayışı ile "Güçlü baglar için yaratıcı cözümler" sloganı altında elektronik bazda kurumsal çözümler ve araştırma geliştirme hizmeti sunmaktadır.

Anex Bilişim ile Yükselişe Geçin !

Bize Ulaşın

  • İçerenköy Mah. Tabiat Sok. Kargın İş Merkezi No:14/4 Ataşehir / İSTANBUL

  • 0 (216) 234 30 94

  • info@anexbilisim.com

TEKLİF İSTE