Mobil Uygulama Nedir

Tuşlu telefonlarımızdan sonra akıllı telefonların hayatımızı işgal ettiği dönemlerin içerisinde bulunuyoruz. Akıllı telefonların oluşturduğu pazar payı ve pazarı da oluşturan mobil uygulamalar hakkında detaylı inceleme yapalım.

Mobil uygulamalar, akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışabilen ve kullanıcının kolay kullanımı amacıyla özel tasarlanmış kullanıcı etkileşimli uygulamalardır. Akıllı telefonların fa [...]

Web Sitesi ve Önemi

Bir internet sitesine sahip olmak ve bu siteyi işletmek, sosyal medya hesaplarıyla güçlendirmek; dijital pazarlama sektöründe markalaşmak için en büyük etkenlendir.


Günümüzde küçüğünden büyüğüne bir çok işletme artık web sitesi yaptırıyor ve dijital pazara yatırım yapıyor. Hatta öyledir ki geçmişte internet sitesi için asla para harcamam diyenler şuan internet sitesi yaptırmakla kalmıyor, birde reklam [...]

Neden Bootstrap

Son zamanlarda trend haline gelen ve sürekli adından bahsettiren bootstrap nedir ve biz neden bootstrap kullanmalıyız? Bootstrap yapısı son zamanlarda tasarım geliştiricilerin çok işine yarayan ve zaman tasarruf ettiren bir yapıyla sektöre damga vurdu. Getirdiği yeniliklere sektöre giriş yapan bootstrap, web sitelerini daha hızlı bir şekilde çok daha iyi ve daha işlevsel şekilde kurulmasını ya da geliştirilmesini sağlı [...]

Web Tasarım Firması Seçmek

Web tasarım yaptırmak için çalışacağınız web tasarım şirketini nasıl seçeceğinizi anlatmadan önce genel bir bilgi vermekte fayda var. Geleceğimizin ve yaşadığımız bugünün mega değeri olarak bilinen dijital ortam yani internet medyası alsın da birçok web sitesinin bir araya gelerek kurduğu bir elektronik topluluktur. Bu elektronik topluluğa dijital pa [...]

Neden Web Tasarım Yaptırmalıyız

Günümüzde bütün insanlar bir ürün ya da hizmet alacağı zaman bunun araştırmasını internetten yaparlar. Çevrenizde sıkça duyduğunuz “Google yaz çıksın”, “internette araştır” kelimeleri bunun en sade anlatım tarzıdır.


Sizde hizmet verdiğiniz sektörde aranan ve aranıldığı zaman ilk sayfada bulunan [...]

Web Tasarım Nedir

Web tasarım, dijital ortamda kendinizi ya da kuruluşunu tanıtmak için kullanıcılara ulaşmak için yapılan özel tasarımlardır. Profesyonel web tasarımcılar ile çalışmanız durumunda klasik grafiklerden oluşmuş bir web tasarım yerine profesyonel kodlanmış bir web tasarıma sahip olmanız sizin yararınıza olacaktır.

avcılar web tasarım

İstanbul ilinde Avcılar belediyesinde, avcılar çevresinde avcılar web site tasarımı adı altında hizmet karşınıza getirmekteyiz.

Anex Web Tasarım Ajansı kalitesinde çözüm ürettiğimiz lokasyonlara bir yenisini daha kattık. web tasarım avcılar çözümleriyle siz değerli konuklarımızı karşılamaktan gurur duyarız.

web site tasarımınızın firmanız için kozmos internet pazarına adım atmanın ilk kapı [...]

ataşehir web tasarım

İstanbul ilinde Ataşehir belediyesinde, çevre ilçelerinde ve Ataşehir belediyesinde her yerinde ataşehir web tasarım kapsamında hizmet karşınıza getirmekteyiz.

Anex Web Tasarım Ajansı adında çalışma ortaklığı sunduğumuz yerlere bir yenisini daha kattık. web tasarım ataşehir tecrübesiyle müşterileri karşılamaktan şeref duyuyoruz.

web sitesi tasarımınızın firmanız için kozmos internet pazarı [...]

adalar web tasarım

adalar web tasarım

İstanbul ili Adalar ilçesinde, çevre ilçelerinde ve Adalar ilçesinin her bölgesinde adalar web tasarım adı altında hizmet vermekte [...]

istanbul web tasarım

İstanbul ilinde, çevre illerinde ve İstanbul’un her bölgesinde ki ilçelerde web tasarım konusunda profesyonel ekibimiz ile güvenli hizmet sağlamaktayız.

Anex W [...]

Web Tasarım Unsurları

Web sitesi tasarlarken dikkat edilmesi gerekenler

Düzen: Düşünceyi web tasarımına geçirirken bu tasarımı oluşturan maddelerin karmaşık olmaması ve metinler ile birbirine girmeyecek şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Bu düzen ilkesinden faydalanılarak web tasarımında yaratılmak istenen asıl amaç ise sitede aranan şeyi zaman kaybına uğramadan bulmasıdır.

Web Tasarımı Nedir

Web tasarımı nedir?
Bu soru sorulduğu zaman hep vermiş olduğumuz cevap sabittir: Tasarımın farklılığı ayırt edilmeden yaratıcı düşüncelerin özgünlükle belirli bir hedefi ortaya çıkarmak için çizgilere aktarılması ve renklerle süslenmesidir. Konumuzdan fazla uzaklaşmadan anlatmak gerekirse tanımını yaptığımız tasarımın web ortamına atılarak çevrimiçi olarak uzaktan bağlantılarına açılmasına web t [...]

Youtube Sayfanız İçin Bilgiler

Youtube de açılan kanallar her geçen gün biraz daha artmaktadır. Youtube bu sayede firmalara ve özel kullanımlara da özel çözümler sunmaktadır. Videolar ile tanıtımlar vb. gibi işlemler kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında da geniş kitlelere seslenmek mümkün olmaktadır. Firmalar bu açıdan daha geniş bir kitleye ulaşırken kişisel kullanımlar da aynı oranda kendilerini ve içeriklerinin tanıtmak için bunu değerl [...]

Web Sitemiz Yenilendi

Anexbilisim.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Mobil tasarıma yüzde yüz web sitemize bütün cihazlarınızdan uyum sağlayabilirsiniz.

  • Randevu alma sistemi
  • Freelancer havuzu

gibi yeni özellikleriyle hizmetinizdeyiz.

[...]

Anex Creative Solutions

Anex Bilişim, iş birlikteliği gerçekleştirdiği firmalara, profesyonel hizmet anlayışı ile "Güçlü baglar için yaratıcı cözümler" sloganı altında elektronik bazda kurumsal çözümler ve araştırma geliştirme hizmeti sunmaktadır.

Anex Bilişim ile Yükselişe Geçin !

Bize Ulaşın

  • İçerenköy Mah. Tabiat Sok. Kargın İş Merkezi No:14/4 Ataşehir / İSTANBUL

  • 0 (216) 234 30 94

  • info@anexbilisim.com

TEKLİF İSTE